Tiny Tower Defense

Tiny Tower Defense strateji oyununda ücretsiz olarak vakit geçirebilirsiniz.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut31M
  • Sürüm1.2.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciThunderGame
Tiny Tower Defense indir; Düşman birliklerine karşı güçlü bir şekilde hareket ederek daha başarılı olmaya hak kazanacaksınız.

Kule savunma konusunda kendinizi başarılı hissediyorsanız Tiny Tower Defense mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Düşman birliklerine karşı güçlü bir şekilde hareket ederek daha başarılı olmaya hak kazanacaksınız. Başarı elde ettiğiniz sürece kulenizi daha da güçlendirmeye çalışacaksınız. Bu size düşmanlarınıza karşı savunmanızın güçlü olacağını gösterir.

Eşsiz kule savunma taktiklerinizi geliştirin, oyunun her sahnesinde bulunan ödülleri toplayın. Bu kule savunma oyununda savunma yeteneklerinizi test edin. Eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirdiğiniz sürece daha da başarılı bir şekilde hareket edebilirsiniz. Fantastik oyun dünyasında geliştirici oyun ögelerini kullanın, kulelerinizi artırın ve ardından daha da başarılı bir şekilde ilerleme kat edin. Görsel efektlerin ve savaş alanlarının içeriklerini değerlendirerek arena içerisinde daha başarılı bir şekilde ilerlemeye çalışın.

Düşman ve zombilerin sayısız dalgalarına karşı dünyasını savunmak için savunma duvarı ve kahramanlar inşa edin. En iyi savunma yolunu bulun ve castal aleminizi koruyun. Üssünü savunmak için kahramanızı geliştirin. Küçük kuleler inşa edin, en iyi savunma yolunu keşfederek düşman birliklerini yok edeceksiniz. Zombileri öldürün ve kaleleri savunarak daha da başarılı olmaya hak kazanacaksınız. Her oyun sahnesinde taktiksel bir şekilde hareket ederek düşman birliklerini yok ederek başarıların sahibi olabilirsiniz.

Pürüzsüz oyun kontrollerini değerlendirin, kule savunma taktikleri konusunda gelişim gösterin ve ardından daha da fazla kazanç elde etmeye odaklanın. Son hedefin 20 çılgın seviyeyi tamamlamak ve castal alemini savunmak olacak. Krallığı kurtarmak için süper bir kahraman olarak görevlerinizi başarı ile sonuçlandırın. Kılıcınızı tutun ve zombileri durdurun, kaleyi düşmekten koruyun. Bu kolay oyun duvar savunma oyunu deneyin. Kendinizi güçlendirerek daha başarılı bir şekilde ilerleme kat edeceksiniz.

En büyük kale savunucusu olmak için bıçağını yükseltin. Bunun yanı sıra aynı zamanda diğer savaş aletlerini de yükselterek daha da başarılı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Kule savunma taktiklerinizi geliştirdiğiniz sürece savaş alanında her zaman daha başarılı olabilirsiniz. Orta çağ teması üzerine kurulan bu heyecan verici dünyada düşman birliklerini ortadan kaldırarak kulenizi savunmaya çalışacaksınız. Savaş stratejisi konusunda eşsiz becerileriniz size yönlendirecektir. Bu sayede düşman birliklerine karşı daha da başarılı hamleler yapabilirsiniz. 2 özel kahraman ile arenanın tozunu arttırabilirsiniz. Bu fantezi çevrimdışı RPG oyununda en iyi kule savunma deneyimini yaşayarak eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Tiny Tower Defense dünaysında kulenizi yok etmek isteyen korkunç zombiler ile karşı karşıya gelerek onları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Savaşların her birini kazanmak adına eşsiz savaş taktiklerinizi kullanın, becerilerinizi artırın ve ardından ilerleme kat ederek daha başarılı bir şekilde ilerleme kat edin. Etkileyici oyun sahnesi içerisinde rakip birlikleri ortadan kaldırarak başarı puanlarını ele geçireceksiniz. Bu da kulenizi daha da kuvvetlendirmeniz açısından size imkan tanıyacaktır.

Tiny Tower Defense indir